Cennik

W naszej szkole nie ma opłaty rejestracyjnej!

  • 1 lekcja = 45 minut

    1. Intensywny kurs grupowy: 4 lekcje codziennie

         bardzo mała grupa: od 3 do 5 osób

    a. 1 tydzień (20 lekcji)  – 680 PLN / 170 €

    W cenie są materiały do nauki, testy i świadectwo ukończenia kursu.

    b. 1 miesiąc (80 lekcji) – 2320 PLN / 580 
    W cenie są materiały do nauki, testy, egzamin końcowy i świadectwo ukończenia kursu.
    2. Kurs semestralny grupowy  - spotkania są 2 razy w tygodniu, po 2 lekcje (2 x 90 minut), grupa maksymalnie – 10 osób.
    1 semestr – 4 miesiące (64 lekcje) –  1540 PLN /380 
    (Około 16  lekcji w miesiącu).
    Cena 1 lekcji to  tylko 24 zł !  :-) 
    3. Uniwersytecki kurs przygotowawczy, 1 semestr – 4 miesiące (320 lekcji) 4 lekcje dziennie – 6400 PLN / 1600 
    W cenie jest podręcznik i zeszyt ćwiczeń (+ 2 płyty CD), testy na zakończenie każdego działu, egzamin końcowy i świadectwo ukończenia kursu.

    3. Kurs indywidualny:

    60 min – 96 PLN / 22,5 €

    90 min – 144 PLN /35 €

    Przy zapisaniu się na długi kurs indywidualny – dajemy znaczną zniżkę!

     

    Dla studentów uczących się języka polskiego organizujemy także

    zajęcia z logopedą, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne, muzykoterapię.

  • Za wydanie zaświadczenia dla osób starających się o wizę – pobieramy opłatę administracyjną 200 PLN/ 50 € (plik pdf ), 100 € - dokumenty wysyłane pocztą.